Ana sayfa Kanal İstanbul Öldürür.

Kanal İstanbul Öldürür.

Slide

#KanalİstanbulÖldürür

Biliyoruz ki Kanal İstanbul kendisine yakın tüm coğrafyaları, Terkos Gölü’nü, Sazlıdere’yi, Çekmece göllerini, Karadeniz’in kıyı kumullarını, Kuzey ormanlarını, hatta Marmara Denizi’ni, Trakya’yı ve bu bölgedeki tüm su kaynaklarını, tarımı, hayvancılığı, biyolojik çeşitliliği, ekolojik dengeyi, tarihi ve kültürel mirası kalıcı olarak yok edecek.

Kanal İstanbul dokunduğu her yeri ve elbette İstanbul’u öldürecek. Bu nedenle 26 Haziran 2021’de saat 10:00’dan itibaren herkesi #KanalİstanbulÖldürür etiketini kullanarak paylaşım yapmaya ve her gün bu paylaşımları çoğaltmaya davet ediyoruz.

Paylaşımlarınıza Kanal İstanbul’un yok edeceği gıda, coğrafya, su kaynağı gibi değerlerin fotoğraflarını da ekleyerek ikili ya da üçlü etiketler yaratabilir ve etiketleri çoğaltabilirsiniz.

Örnek olarak, bir kase yoğurt fotoğrafı paylaşarak #KanalİstanbulÖldürür etiketine #KanalİstanbulSilivriYoğurdunuÖldürür etiketini ya da Terkos Gölü’nden bir manzara fotoğrafının altına #KanalİstanbulTerkosGölünüÖldürür etiketini ekleyerek paylaşabilirsiniz.

Yeşiller Partisi#KanalİstanbulÖldürür Paylaşımlarını Oku

#KanalİstanbulÖldürür

Instagram, Facebook ve Twitter hikayelerinde, aşağıdaki hikaye altlıklarını kullanarak, üzerine Kanal İstanbul’un bizden alacağı şeyleri veya dilediğiniz mesajları, görseller üzerine yazı, etiket ve fotoğraf ekleyerek paylaşabilirsiniz.

#KanalİstanbulÖldürür


Hikaye Tipi Sosyal Medya Görselleri

Lolipop Tipi Görseller

Facebook Profil Çerçevelerini Kullanın