Ana Sayfa Basın Bültenleri 1 Mayıs’ta Günebakan’ın arkasında buluşalım.

1 Mayıs’ta Günebakan’ın arkasında buluşalım.

Kendini doğadan yana, eşitlikten yana, özgürlükten yana, emekten yana; insandan, kuştan, çiçekten, böcekten, kaplumbağadan, dağdan, dereden, ağaçtan yana gören, kısaca kendini Yeşil gören herkese merhaba!

Biliyoruz sorunlarımız çok. Biliyoruz bazen gücümüz yetmiyor gibi hissediyoruz, boğulacak gibi oluyoruz. Biliyoruz bazen gündelik telaşlara kapılıp koşturmaktan bırakın başkasının derdini, tasasını aklımıza düşürmeyi, tebessüm edecek zamanı bile bulamıyoruz.

Sorunlar çok… Sorunlar giderek büyüyor… Fakat Yeşiller Partisi, hep birlikte tüm bu karanlık günleri güneşe çevirmek için var.

Kaçmak istediğimiz, görmek istemediğimiz, bizi boğan, bizi umutsuzluğa sürükleyen ne varsa Yeşiller Partisi ile üstüne gidelim.

Sömürünün her türlüsüne karşı çıkarak; umudun en güzelini elimizde, kalbimizde taşıyarak; tüm renklerimizle bayramımızı birlikte kutlayalım.

“Güneşe çevirmek için bu karanlık günleri” 1 Mayıs’ta Yeşiller Partisi’nin günebakanının arkasında sana da yer var. Birlikte yürüyelim, birlikte şarkılar söyleyelim, birlikte umutlanalım diye…

Önceki İçerikAKP-MHP İktidarı’nın Demokrasi İle Son Dansı
Sonraki İçerik107 Yıldır Dinmeyen Acı