Cu03072020

Son güncellemeÇrş, 12 Ara 2012 2pm

Üyelik

Yeşiller Partisi'ne üye olmak için, lütfen Üyelik Formunu bilgisayarınıza indirip, doldurun. Bu formu yazdırdıktan sonra, imzalayın ve adresimize postalayın. Formunuz elimize ulaştığında, size haber verilerek, üyeliğiniz partimizde askıya çıkarılacaktır. Bir ay içerisinde itiraz olmaması halinde, üyeliğiniz gerçekleşmiş olacaktır.

Tüzüğümüze göre, silah ruhsatı bulunan, çevreye büyük zarar veren şirketlerin yöneticileri gibi kimseler üye olamazlar. Daha ayrıntılı bilgi için tüzüğümüzü okuyabilirsiniz. 

İkinci seçenek olarak, henüz üye olmayıp, yeşil diyalog e-posta grubumuzu izlemek isteyebilirsiniz. Yeşil diyalog listesinde, üyeler ve üye olmadığı halde kendisini yeşil düşünceye yakın hissedenler, gündeme ilişkin konularda yazışıp, fikirlerini paylaşmaktadırlar.

Üçüncü seçenek olarak, Yeşiller-iletişim listesine üye olabilirsiniz. Bu listede katıldığımız mitingler, basın açıklamaları, toplantılar gibi etkinliklerimiz duyurulur. Bu liste tek yönlüdür. Duyuru e-postalarını alırsınız ancak yanıt yazamazsınız.

Dördüncü seçenek olarak Facebook grubumuza üye olabilirsiniz.

Web sitemize üye olursanız, e-posta adresiniz yeşiller-iletişim listesine de eklenir. Sitemize üye olup giriş yaptığınızdai Parti Meclisi (PM) kararlarına da erişip okuyabilirsiniz. 

Lütfen sekreterliğimize bilgi verirken hangi e-posta grubuna katılmak istediğinizi bildiriniz. 

Sekreterlik

İstiklal cad. Balo sok. No:21/1 Beyoğlu-İstanbul
Tel: (212) 244 77 80
Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

NOT: Yeşiller Partisi'nin yerel örgütlerinin olduğu yerlerde yaşayanlar il-ilçe örgütlerine, yerel örgütlerin olmadığı yerlerde yaşayanlar genel merkeze üye olabilir. Yerel örgütlerin nerelerde bulunduğunu öğrenmek ve iletişim kurmak için TIKLAYIN